Benross HTX Irons 5-SW: steel

Kompaktní hlava a přesto nabízí vynikající kontrolu a komfort hry jako oversize modely! K tomu velmi snadné trefení míče! To jsou charakteristiky pro nový model želez HTX.Kované hlavy holí, Torsion Control Bar technology maximalizuje stabilitu hlavy hole v impactu, Horní část hlavy hole s progresivní tloušťkou.Vyrobeny z měkké karbonové oceli 431. Perfektní vyvážení po obvodu hlavy hole, Hlubokou spodní dutinu pro posunutí těžiště a mírný offset. To vše plus vysoká hodnota MOI stability dělá z modelu HTX velmi hratelná železa plnící vysoká očekávání předpokládaná u mnohem dražších modelů!
Set je koncipován 5 - SW a standardně dodáván s ocelovými shafty KBS Tour 90 , které nabízí nižší trajektorii a rovněž zlepšují přesnost a kontrolu.Železo číslo 4 je možno k sadě dokoupit.

HTX Irons 5-SW: steel
1790 Kč

Vlastní konfigurace

Podobné zboží

Benross HTX driver

Maximálně nízko a dozadu posunuté těžiště s maximálním možným MOI efektem setrvačnosti pomáhá vyšší trajektorii, která prodlužuje vzdálenost odpalu při zachování kontroly nad úderem. Duální konstrukce hlavy hole je vyrobena z titanového materiálu 6-4 AV. CT Responce kanál napomáhá maximálnímu COR efektu pružnosti úderové plochy v odpalu.Bezkonkurenční hůl za bezkonkurenční cenu! Hlava hole v černošedém provedení se směrovým terčem v její horní části. Její velikost je 460cc. Hůl je standardně osazena shaftem Mitsubishi Kuro Kage a gripem Golf Pride Tour Velvet 360.

HTX driver

Benross HTX hybrid

Benross HTX hybrid nabízí jednoduchou a účinnou náhradu dlouhých želez bez ztráty délky a směru a zvyšuje komfort a přesnost úderu.Inovativní CT Responce kanál pomáhá prodlužovat úder pomocí pružného efektu úderové plochy známou z driveru. Hlava hole je v černošedém provedení se směrovým terčem umístěným na jejím vrcholu. Široké tělo hlavy vyrobené ze dvou kusů nerezové oceli třídy 14 a 17 umožňuje rozložit váhu více do rohů a zajistit dobré vedení.Nižší a hlubší těžiště hole umožňuje lépe trefovat míč z jakékoliv pozice.Hůl je dodávána s grafitovým shaftem Mitsubishi Kuro Kage Black a gripem Golf Pride Tour Velvet 360, které jsou přímo konstruovány pro danou hůl.

HTX hybrid

Benross PURE Proto LH Fairway

PURE Proto fairway je výsledkem dlouholetého vývoje pro levoruké hráče.Je to moderní dřevo s klasickou hlavou hole a je účiné od odpaliště až do vyšší rough.Díky nízkému těšišti pomáhá zvýšit moment setrvačnosti díky které je dosažena vysoká přesnost i při úderu mimo střed.Vynikající volba pro vaši hru!Hůl je standardně dodávána na grafitovém shaftu Aldila DVS 75.

PURE Proto LH Fairway